kompleksowe rozwiązania projektowe

dla obiektów inżynierskich

infrastruktury drogowej i kolejowej


O firmie

Lukad sp. z o. o. i Wspólnicy sp. k. rozpoczęła działalność w 2020 roku. Firma została założona przez trzech wspólników - projektantów mostowych z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu drogowych i kolejowych obiektów mostowych.

Spółka kontynuuje działalność trzech firm: Biura Inżynierskiego BIK Łukasz Kobiałka, Pracowni Projektowej Pontifex Adrian Kaczorek oraz Optimost Karol Dałomis.

Spółka specjalizuje się przede wszystkim w dziedzinie obiektów inżynierskich związanych z infrastrukturą drogową i kolejową. Świadczymy usługi z zakresu projektowania, kierowania projektami, kierowania nadzorami inwestorskimi oraz nadzorami autorskimi. Jesteśmy kadrą inżynierów posiadających bogate doświadczenie zawodowe oraz niezbędne uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności mostowej. Realizujemy projekty dla jednostek administracji publicznej, zarządców infrastruktury drogowej i kolejowej oraz firm wykonawczych (przede wszystkim według systemu projektuj i buduj) na terenie całego kraju.Zarząd spółki:
  • Łukasz Kobiałka
  • Karol Dałomis
  • Adrian Kaczorek

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numery:

+48 504 493 695


+48 884 882 713


+48 606 976 137


lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego